AKF996 Creative Commons License 2017.07.15 0 0 21496

Üdv. Ygor, köszönöm a választ! :)

 

Nagyon kár, hogy ennyivel elintézték ezt a 'nosztalgiásdit'; nem biztos, hogy jó ebből kiindulni, hogy "majd a másik félretesz", mert lehet, hogy nekik sincs már semmilyük azóta, legalábbis van/lehet még egy jópár társaság, amelyik hasonlóan a TV-hez/DAKK-hoz, ők is csak simán eltüntettek mindent és nem maradhatott semmilyük, ezt biztosra veszem hogy mások is jártak így.....:/

 

Az AVD-741-ről hallottam, mint 266.25 (igaz?:)) nagyon örültem is neki, amikor anno olvastam ezt a cikket, hogy a KEA-hoz került, mert megvették azt a buszt legalább, és hogy majd valamikor fel is újítják /gondolom ez meg a kerettől függ/.(Azóta egyébként mi van vele, ha már itt tartunk?) :)

Nos, valóban nagyon jó hír, hogy legalább egy TV-s Ikarus megmenekült a lángvágók elől, csak én elsősorban a 280-asokra gondoltam, hogy azokból nem, és miért nem tettek félre. :( Mivel elsősorban a csuklósok szerelmese voltam akkor. De persze nagyon jó hír ez is, örülök is neki, hiszen már az is nagy szó, hogy egy busz megmenekült egyáltalán! De a 280-as fronton, akkor ezek szerint már menthetetlen, mert minden elveszett már, igaz??! :/((

Előzmény: Ygor (21494)