zsolt117211 Creative Commons License 2017.07.13 -5 1 43975

Jó múltkorában téma volt az olcsónak hitt külföldön lévő mopedautók. Szeretnék segítséget adni arra, hogy olcsó húsnak kint is nagyon híg a leve. Felbuzdulva az olcsó árakat látva rápróbálkoztam egy ilyen autó megvételére, hogy mennyi is az annyi. Az eladóval emailban sikerült a kapcsolatot fel venni aki az elején nagyon segítőkész volt, mindent leírt az általa feltett autóról. Csak egy dolgot nem! Azt ,hogy az autót egy félre eső utcában fényképezték le és csak kívülről. Amikor kértem több képet a belsejéről, motor térről akkor egyre ingerültebb lett ,mert ez számára lehetetlen kérésem volt, mert az autó ismétlem nem az eladó tulajdona. 

Képeket több nap elteltével sem kaptam az állítólagos eladótól, de ismeretlenül felajánlotta nekem ha elutalom a kocsi vétel árát akkor elküldi nekem az autót /ami persze sosem ér ide/ ! 

Sajnos külföldön is tudják mennyibe kerül egy jó állapotú autó, hiú remény ,hogy kint olcsón hozzá lehet jutni jó autóhoz. 

Erre csak egy dolog jut eszembe a svindlerek sorozatból AMI TÚL SZÉP, HOGY IGAZ LEGYEN AZ NEM AZ!!!!!!!!!!!!!!!!

De mindenki maga tudja, hogy a nehezen megkeresett pénzét kinek adja oda ajándékba.