BZoltan Creative Commons License 2017.07.09 0 0 61990

Kérdezz meg bátran bárkit aki járt már nálunk, hogy nem szoktunk kiöltözni senki kedvéért. Ha éppen a retkes melósgatya van rajtam amikor valaki kóstolóra jön akkor az is marad rajtam. De nálunk nincsen klasszikus, üzleti alapú vendéglátás. Inkább csak letesszük a dolgunkat ha jön valaki vendég, akár beeső akár bejelentkezett.

Azt pedig komolyan gondolom, hogy a jó bor és a hiteles kommunikáció elég. Így dolgozunk immáron tizenhetedik éve a Somlón. Aki járt már nálunk az pontosan tudja, hogy semmi nem áll tőlem olyan távol mint a külsőségek. Csak a Somló a bor és az egyenes beszéd van. Mindez a lehető legegyszerűbb csomagolásban. Én tizenegyedik évjárat óta ugyanazt az egyszerű, egyszínű címkét használom, ugynabban a stílusban, ugyanazon értékek menték kommunikálok. Nálunk nincsen látványpince meg élményborászat. Nálunk velünk egyidős traktor van, félig felújított borház, puritán kóstoló benne egy asztallal és egy paddal meg négy székkel. De a szőlőültetvény tökéletes és a borok olyanok amilyenket kompromisszum nélkül ki tudunk hozni.

Mondom, nekem ebbe nem fér bele a műbársonyban való lovagoskodás.

Előzmény: Jocó0423 (61989)