rubiandi32 Creative Commons License 2017.07.09 0 7 1859

    Sziasztok! Szeretném én is megosztani az élményem, ami fantasztikus volt és csak ajánlani tudom minden kedves nőtársamnak. Hosszas töprengés után mentem el egy masszőrhöz, aki intim részeket is masszíroz. Sok jót olvastam róla, egészségileg is, ugyanakkor mégiscsak élvezetet is nyújt és a kíváncsiság is ott volt bennem. Kicsit félve vágtam bele, de utólag egyáltalán nem bántam meg. A  fiatalember szimpatikus volt és a normál masszázs része is kellemes, alapos. Jól ellazított, de aztán mikor a lábamon kezdett felfelé haladni...akkor már alig vártam hogy érjen végre a combom közé. Mesterien felizgatott, bár tudom végül is ezt tanulják. Aztán mikor a puncimhoz ért...isteni élmény volt és nem sietett. Mikor már közel voltam és majdnem elmentem, visszább fogott és húzta az orgazmusom. Így aztán mikor a végén megadta végre a gyönyört nekem...hatalmas élvezetben volt részem. Percekig remegett minden porcikám. Már várom a következő alkalmat. HA esetleg bármelyik hölgytársam kedvet kapna hogy egy megbízható szimpatikus masszőrrel kipróbálja ezt a fajta masszázst, szívesen megadom majd a masszőr e-mail címét. Tényleg fantasztikus volt.