Pamplelune Creative Commons License 2017.07.05 0 0 4195

Sziasztok!

 

Július 28-án megyünk Maura. 

Már nagyon várjuk!!! :)

Igyekeztem elolvasni a legnagyobb részt a fórumon egészen az elejétől, de aztán inkább 2010 körüli írásokra eveztem.

Kövezzetek meg, de esküszöm nem tudom eldönteni, hogy akkor most a csapvíz iható-e vagy sem. Apartmant foglaltam és a főzés miatt szeretném tudni...gyümik, zöldségek lemosása.

Face csopotra regeltem, de ott is csak egyetlen kedves csopitag válaszolt erre a kérdésre, h. ő inkább nem ivott.

Nem iszunk vizet oké, de a főzést/lemosást is ásványvízzel oldjam majd meg szerintetek?

 

Mi La Mornen leszünk, mert kite-os nyaralás lesz sok sok kirándulással egybekötve, így mindenképp bérelünk majd autót. Láttam az itt ajánlott akd autókölcsönző céget, nagyon jó áraik vannak valóban.

Az apartman tulajdonos 90 eurós transzfert ajánlott reptér-apartman-reptér és napi 28 eurós autó bérlési díjat.

Ezzel szemben az akd oldalát böngészve egy economy kategóriát napi 23 euróért hirdet.

Szerintetek melyikkel járok jobban? Tekintetbe véve a plusz 2*22 eurót a reptéri autó felvétel/leadásért.

Mit gondoltok? Ja, és milyen Maun a vezetési morál? Azt olvastam itt, hogy az emberek nyugisak és türelmesek. Dominikán elég sajátságos volt, kicsit halálfélelmes :D Azért nem tudok dönteni, mert párom az indulási nap érkezik haza Németországból kb.7 órás vezetés után, utána ugye a 16 órás repülés.... nem tudom be merjem-e vállalni a reptéri kocsi bérlést.

 

Segítetek? :D 

Köszönöm!