Katana750 Creative Commons License 2017.07.02 0 1 8750

Ok. A ro-bg szakaszt én kb 100-120 alkalommal jártam meg az utóbbi 26 évben kamionnal gr-tr felé. Személykocsival is párszor de értelem szerűen kevesebbszer. Semmi extra. Hogy értsd miért nem a logikusabb srb-mk az útvonal! Azért mert nem eu. tagok. A határokon nincs vámolás, csak személyi, forgalmi, esetleg súlymérés. Romlandó holminál ez fontos. Ha kibírod, indulj itthonról éjjel 2 kor és akkor világosban mész keresztül ro-bg-n. De legalábbis Szófiáig eljutsz és a Kulata felé menő pálya valamelyik parkolójában nyugodtan megpihenhetsz! Előtte tankolj meg a kúton! Adj egy kis jattot a kutasnak!( max 5 leva,2€) Nemzetközi jelzésekkel add a tudtára, hogy pihennél egy kicsit! Szerintem ő fogja megmutatni, hogy hova állj!(ahol lát a kamera) Ha nagyon bírod, gurulj le a határig, lépj át gr-be és maradj a terminálon éjjelre. Promachonastól Toroni még majdnem 300km úgy gondolom és lesz vagy 60km szerpentin. Akkor megcsinálom ahogy én mennék és leírom neked itt. Meg kéne tanítson a fiam erre a ku..a linkelésre, de sosincs itthon a nyavalyás! 21 éves, mit is várhatnék?

Előzmény: Wave71 (8749)