mérnökferi Creative Commons License 2017.06.28 0 0 94486

Ma pont elkerültük egymást! Állítólag, akkor vásároltál az üzletben, amikor én bent beszélgettem a Csabával!

 

Tudod, én nem vagyok szerelő/szakember, csak magamnak javítok. Ezért ezt a kihúzatót is eddig, még csak egyszer kellett használnom, lehet hogy van már 20 éve. Az egyik 80-ból (ez a homlokrakodós) kellett kiszednem mind a négy perselyt, mert könnyezett, mikor romos állapotban megvettem. Akkor könnyedén kijöttek a perselyek, tehát még az a kihúzató rész se kellett hozzá, amiről várunk képeket alatu kollégától.

Én kamrákat még csak Szmd14 (Szk, Dt) motorokból szedtem ki, azokból könnyen kijött.

A TS125 láncvédő dekni nem jön össze!!! Úgyhogy továbbra is várom a felajánlásokat  :-)

 

Ui:Nem tudom megállni, hogy ne jegyezzem meg, hogy a szememben a szakember szó úgy le van járatva, hogy a hideg kiráz tőle, ha meghallom!!! Nálam a szakember a Dutrancs bácsit, a Jancsár Józsi bácsit, meg a hozzájuk hasonlókat jelenti, a szakszervizekben csak alkatrészt (azt is csak komplett egységben) cserélgető, nagyarcú emberek arra se méltók, hogy a fent nevezett, nagy öregek saruját megoldják (Keresztelő Jánostól plagizálva)!

Előzmény: claas patrol (94483)