Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.06.27 0 0 6853

Nézd, te alapvetően két Dunakeszi topikban írsz. Ezen felül még többszázezer topik van a Fórumon, moderátorgól pedig a töredéke. Nincs kapacitásunk, sem szándékunk, az összes topikot monitorozni. 

 

A lehetőségeink korlátozottak, általában először csak figyelmeztetünk, aztán jönnek a tiltások. Amikor a topikban is megjelenő moderátori figyelmeztetés ellenére folytatódik a hajtépés, akkor a  a moderátor se finomkodik többet. 

Április eleje óta megy a hirig oda-vissza, tőled is töröltem azalatt elég sok hszt. Folytattad a törlések, figyelmeztetések ellenére, ezért kitiltottalak. Mindenki mást is aki részt vett a sárdobálásban. A moderátor nem tesz igazságot, csak rendet tart. 

Ahol hallgatnak a figyelmeztetésre, ott nem kell tiltás, de ahol nem, ott ehhez az eszközhöz nyúlunk. Elég visszanézni a topikot, több a törölt hsz, mint ami megmaradt, azokat töröltem ahol személyeskedés és/vagy politizálás folyt. 

Amikor hajlandó a törzsközönség a szabályok szerint játszani, én hajlamos vagyok utolsó esélyt adni. 

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (6852)