kamahaza13 Creative Commons License 2017.06.26 0 0 6074

Szia!

 

nem, nem agyalok...talán még is ez jöhet le a sok kérdéseim által, de inkább azt mondom, hogy szeretek tudni olyan dolgokat, amelyeket mások már megtapasztaltak. A kihívásokat szeretem.. a felkészülés? , hmm, hát volt már jobb is..(200-ben előtte tört el a bordám-2007-ben 8talán) a sok felüléses gyakorlatban (még a munkahelyemen is rendre ezt nyomtam, ha volt 5 percem szabad-és a mellízmomban valami meghúzódott--ezért ezekre most nem fektettem akkora hangsúlyt. Úszni kellett volna többet. de a közelemben lévő Fürdőben a zárás előtti 2 órában az úszójegy 2200FFT. szóval ez van. Nem beszélve az úszótechnikámról..egyébként meg a vizet imádom..legyen az egy medence-Balaton-tenger (és főleg utóbbi), kirángatni sem lehet, szabadtüdős búvárkodás. A révfülöpi parkolási lehetőségekről tudok még keveset. A rajt a szigeti strandrtól, vagy egy közeli különálló helyről lesz? Köszi, ha valaszolsz. A fiam (29) is velem tart, bár próbálom rászedni, hogy Ő menjen a saját tempójában nem engemet kísérjen (anno Ő igazolt úszó volt)

Előzmény: Alexfux (6073)