kokori Creative Commons License 2017.06.23 0 0 16157

sziasztok! Az étvágytalanság , felső hasfájás, puffadás vizsgálat közben a doki csak úgy poénból csinált egy Uhkilégzéses heliko tesztet. Mondtam neki felesleges inkább a hasnyálmirigy, felszívódás problémára koncentráljon. Mondtam neki tavaly 2 alkalommal kezeltek vele nem hiszem hogy idén megint elkaptam. Azért megcsinálta......pozitiv lett:( A legnagyobb gondom hogy az orvosok azt mondják az immunrendszerem gyengesége és a sok antibiotikum 2 heliko kúra -vékonybél gyulladás kúra- fogászat(arra is antibiotikum) miatt van minden bajom. Ördögi kör alakult ki ,mert azt mondta a doki vagy él a fájdalommal és mellékhatásokkal amit a helikobakter okoz a gyomorban de attól meg fekélye és nagyon rossz esetben rákja lehetm vagy újabb antibiotikum ami akár még rosszabb dolgokat művel a bélrendszerben. Teljes a tanácstalanság nálam:(( 

 

Tudom nem nagyon reflux téma ,de szerintetek antibiotikum nélkül lehet ezt a korokozót pusztitani? Most nem adtak savcsökkentőt , én is inkább akkor puffadtam amikor kevés volt a savam.  Nem tudom beválaljam-e az újabb 4. ik antibiotikum kúrát 1.5 év alatt. Most nincs hasmenésem , bár pont a felszivódási problémák miatt vizsgálnak. Az orvosom Takáts Alajos elég rendes ,hozzá  járok ő mindig azt mondja nem ez az alap betegségem és azt kutatja most, és ne aggódjak....tulajdonképpen költői a kérdésem csak kiírom magamból a kétségeimet , és az értetlenségemet hogy 1.5 év alatt hogy lehet 3. jára is elkapni egy ilyen gyomorélősködőt. Pedig egy nap 15 alkalommal mosok kezet, s mégis...