endrepp Creative Commons License 2017.06.21 0 2 138894

Azt nem árt tudni, hogy a fajélesztők nélkül is van élet. Nálunk inkább a borászok élnek a spontán erjesztés lehetőségével. A történet ott kezdődött, amikor az iparosított művelés olyan mértékben juttatott ki réz tartalmú szereket az ültetvényekre, hogy azok felborították az egyensúlyt és az erjedés kimenetelét, mivel kiirtották a természetes kultúrákat, kénytelenek voltak fajélesztőket használni, minden tájegységnek meg volt a sajátja, Eger, Sopron, Mátra, a 30-as években szelektálták őket. Ez mára oda süllyedt, hogy mindenhol ugyanazt az idegent használják a tömegtermelésben.

Manapság sokan a célzott szerekben látják a jövőt, amik nem tarolják le a természetes élesztőkultúrákat. A "trend" nem a turbó élesztő és egyéb ipari konzum szerek, hanem az egészséges, saját helyi természetes kultúráját hordozó alapanyag spontán erjesztése vagy a saját szelektált fajélesztő használata. Csalló Jenő például sajátot használ, minden gyümölcshöz másikat, valamelyik alföldi is. Én amiről tudom, hogy nincs agyon permetezve nem oltom, a végeredménnyel elégedett vagyok, eléggé "eredetinek" tűnik. :)

Előzmény: pacsepa (138887)