Ironózd Creative Commons License 2017.06.21 -1 7 33284

Nem 7 éjszaka, hanem 8, de a matek a legkevesebb. Irigyellek titeket, hogy nektek belefér 30 nap, én például nem ismerek olyan embert aki megteheti, hogy 30 napra elmenjen, itt hagyja pl a munkáját. Én ugyanannyit fizetek, mint más, nekem ezen nincs hasznom, ha hiszed, ha nem. Sőt, még azt is elmondom, hogy én már be is fizettem a részem. Ez nekem hobbi, mármint az utazásszervezés. Az Ózddal is mellé lőttél, de mindegy, nem ecsetelem igazán, mert onnan származók, de ez a név már vagy 8-9 éves. Főzést meg lebontottad az előző hsz-ban, most meg már étteremről is írsz? De akkor aznár sem stimmel. Azt kéne felfogni, hogy nem mindenkinek a legolcsóbb kell, sőt, van akinek problémás pl szállást foglalnia. Az utasok meg mindent tudnak, azt is hogy Montenegró nem csak a tengerpart. :) Jó nyaralást nektek! :) Részemről befejeztem, Te meg élvezkedj ahogy akarsz! Annyit még, hogy nekem több az igényem annál amit Te leírtál, és nekem például ezt lehetetlen lenne magamnak kihoznom annyiból amit írtál, de különbözőek vagyunk, másak az igényeink!

Előzmény: Vágy-álom! (33282)