pepe_pepe Creative Commons License 2017.06.20 0 0 81718

Florentino Pérez: "Nem beszéltem Cristiano Ronaldoval. Szerződése van a klubbal, a Real Madrid C.F. játékosa, a kivásárlási ára egymilliárd euró. Én is csak annyit tudok erről a helyzetről, ami az újságokban megjelent. Az életben időnként váratlan helyzetekbe kerül az ember, de ezekkel szembe kell nézni, és meg kell oldani őket. Nagyon furcsa ez az egész, mert Cristiano egy jó srác. Beszélnem kell majd vele, aztán meglátjuk, mi lesz. Ami az adóügyét illeti, megérintett engem, hogy a média hogyan kezelte ezt. Az ártatlanság vélelme nem illette meg Cristianót a sajtóban. Én mindig támogatni fogom őt, labdarúgóként és magánemberként egyaránt, mert jó ember. Nem csak a pályán, de azon kívül is remek dolgokat tesz a társadalomért. Biztos vagyok abban, hogy a kötelezettségeit befizette, és ez az egész csak egy félreértés".

A Real Madrid elnöke teljes mértékben kiáll a portugál klasszis mellett, és bízik abban, hogy a helyzet megoldódik. A helyzet, ami őt is meglepetésként érte az újságok címlapjáról.

 

--------------

 

1 milliárd euró ...

Egye fene, tegye tönkre a piacot a MU vagy egy kicikínai ... :-)

Előzmény: fazd (81717)