BekeToni Creative Commons License 2017.06.19 0 0 960

Hááát, ezek amúgy nagyon jó kérdések, csak a pontos választ nem minden esetben tudom…

 

Az esernyőre csukható babakocsit a sztyuvik (az utas közreműködésével) általában berakják a felső poggyászrekeszbe, oda ahol a többi fedélzeti kacatot tartják. Majd kiszálláskor utolsóként előszedik. Jó tanács, be- és kiszálláskor maradj hátra. A bébiétel is a fedélzetre vihető kivételek között van, de szerintem érdemes betartani a 100ml bezacskózva szabályt. Fontos lehet még, hogy a baba felszerelésekből legyen tartalék, késés esetére.

 

Sofia My Love vagy a Chrisovalantou egy héten többször is elhajóz Diafániba, 8.30 indulás, 18.00 visszaérkezés, nem feltétlenül bébi program, árat sajnos nem tudok, esetleg kérdezd meg, a Sofia mail címe: emmkritsiotis@gmail.com

 

Általában 6 éves kor alatt, Görögországban is ingyen utazhatnak a gyerekek a helyi buszon. A hajó és komp társaságonként változik, általában 4 éves korig ingyenes, 12 éves korig félárú.    

 

Játszóteret csak nyitott iskolaudvaron láttam, amúgy az egész sziget egy nagy játszótér.

 

Ui.: és itt a Muszaka is más… (nálam is nagybetűs)

Előzmény: turbogabor13 (959)