Zsuzsi1974 Creative Commons License 2017.06.19 0 1 2170

Sziasztok! Màr 2 napja itt vagyunk Tbilisiben. Mire ellenőriztèk az útlevelet, kijltt a feladhatòs poggyàszom is. Jegyet kàrtyàval a kijàrat mellett lehet venni 20 Lari volt. Ott adjàk sz ingyenes feltöltőkàrtyàt is. Èn Euròt hoztam, de csak Tbilisiben vàltottam be, itt töltöttük a telefont is a Geocell szolgàltatònàl. 25 Lari az ingyenes beszèlgetèssel ès sms - el + 1 Gb internet. Èn vettem mèg 10 Larièrt 4 Gb netet.Eddig mindenhol jò volt a kapcsolat vele!

A busz nagyon kènyelmes, plüss, dönthetős ülèsekkel. Az út 4 òra volt, egyszer àlltunk meg " fèsülködni ".

A Bookningon foglalt szàllás kicsit meglepett. Kívül nagyon lepukkant, belül viszont tiszta, kênyelmes àgyakkal. 

Csodàlatos az òvàros, aki teheti itt szàlljon meg!!!

Linda Walk is itt van az oldalon, Ő itt èl a vàrosban, profi idegenvezetèst kaptunk Tőle. Aki bizonytalan a szervezèssel, vagy szívesen utazna kísèrővel, nyugodtan keresse,Nála meg is lehet szàllni - nyugodt szívvel ajànlom!

Most vettük àt a terepjàròt. Kb 5 perces papírmunka volt, egy nagyon jò àllapotban lèvő Michubichi Pajerot. 

A mai uticèl David Garea. :)