Hepci Creative Commons License 2017.06.18 0 0 23586

Nyilván vannak kételyeim a tokaji Penny-zsemle kiválóságát illetően, azért írtam, amit...

Ebben a témában még kevésbé vagyok szakértő, mint a cukrászdák működését illetően. Egyáltalán nem foglalkoztat a Penny és Aldi, meg a többi lánc működése/logisztikája, legfeljebb a választékot látom - pékáruban nekem tetsző a láncok polcain elhanyagolható mennyiségben található.

Több irányba lehet bontani a dolgot.

(1) Valószínű, hogy nálad válogatósabb vagyok, tehát nem biztos, hogy a tokaji császárzsömle nekem is ízlene.

(2) A Pennyk, Aldik, Lidlik mérete nagyjából azonos, a választékuk is. Nem valószínű, hogy ha netán más is a beszállító Tokajban, az ottani adott termék nagyságrendileg eltérhetne minőségben bármelyik irányba a Penny standardtól.

(3) Az ilyen erősen adalékolt pékáruknál kb. olyan fontos a fogyasztás időpontja, mint egy pizzánál. Tehát ha a kisütés/kiszállítás után 1-2 órán belül (v)eszed, egészen illúziót keltő lehet, majd gyors hanyatlás után 10-15 órán belül eléri a teljesen kívánatlan, lepattogzó héjú száraz mosogatószivacs jelleget.

Én a harmadik pontot gyanítom leginkább az elégedettséged mögött, de akármi is volt, jobban jársz, ha nem Pennyben, hanem a Pékességben és hasonlókban vásárolsz pékárut. :)

Előzmény: sunrov12 (23584)