zsolt kis100 Creative Commons License 2017.06.17 0 0 76727

Ohh vudergraf, ha nem láttad volna már írtam hogy zárjuk le de ezzel csak megerősíted ezt a magyar mentalitást,  sőt az egész ezt bizonyítja sajnos. Tudod feltettem egy kérdést és ha csak az arra fordított kötözködésre szánt energiának csak a fele is válaszadásra ment volna el szerintem már az össze kérdésre lenne válasz. Ezt mondhatod akárhogy írhatod akárhogy tök mindegy hogy fogalmazod magyarázod, ez így van és így is marad. Persze az emberi ego nem fogja engedni hogy ezt beismerd, de magadban tudod hogy így van. Persze most megint ezen fogsz agyalni hogy mivel vágj vissza meg hogy mibe lehet belekötni, de most komolyan mi értelme van, semmi. Elfogadom hogy ilyen válaszok érkeztek rá és kész. Most hogy valaki azt hiszi biztos valami multinak dolgozom és nekik kellenek ezek az infók, na ne röhögtessük már egymást, most komolyan ahogy írta is is az illető a multitól ki ülne gép elé fórumozni, ja meg már nem tudom hány éve fent vagyok itt na ez az ami fura. A diplomamunka meg, én nem diplomáztam de szerintem itt senki de biztos nagyon különleges dolgot kérdeztem ezzel, ami tuti hogy nem lehet egy diploma munkába. Szerintem mindenki szálljon magába és gondolkozzon el hogy mire jó ez, leszögezném én csak egy kérdést tettem fel semmi kötözködést nem írtam utána be letten piszkolva, és ebből indult ki az egész. Szóval ismét írnám hogy zárjuk le. Köszi

Előzmény: Törölt nick (76725)