szkati Creative Commons License 2017.06.16 0 1 4239

MA érkeztünk. Nagyon jó volt, imádtuk, gyönyörű ezt a sziget, érdemes annak, aki bírja, kicsit hosszabban is maradnia.

Most nagyon gyorsan csak a legfontosabbakat.

Valaki itt ajánlotta az Europeo autókölcsönzőt, én meg ráharaptam, pedig lényegesen nem olcsóbb, mint a többi, de az ember ki akarja próbálni.

Miután a gépünk elég későn érkezet este, igyekeztem volna az autós dolgot gyorsan lerendezni, hogy még kicsit világosban tudjuk megtalálni az első szállásunkat Malián. Nem jöttek értünk a kijárathoz, de a csaj eljátszotta, hogy ott volt. Ezért a két bőröndünket fel kellett húzni egy magas dombra akkor, amikor az öszes több autókölcsönző értement a bérlőkért egy kocsival.

Az Europeo első kőrben egy kb. 15 éves, igen leharcolt skoda fábiát adott(volna), aminek az ülései vastagon zsírfoltosak, erősen nikotínszagú, és a benne lévő 115 ezer km sem győzött meg arról, hogy ezzel kellene eltöltenünk több, mint 3 hetet. Mondtam, hogy ezt nem. Akkor előkerült egy hyundai i20-ast, ami bár kisebb volt, mint amit akartunk, végülis megfelelt. Aztán már olyan ideges voltam, hogy nem néztem meg, de a tank nem volt tele, hanem csak jóesetben is félig.

Szóval ezt az autókölcsönzőt NE! Marhára útálom, ha hülyének néznek!