korovjov_100 Creative Commons License 2017.06.15 0 0 15141

Én pl nagyon édes szájú vagyok, de ha tisztán kajálok, akkor nem is kívánom ezeket a félre nassolásokat. Sőt, még a szülinapi tortámat sem kívántam.

Gyakorlatilag éhezés nélkül, lehet fogyni, vagy stagnálni.

Két édes folyadék az egyetlen ami mehet büntetlenül, az az ízesített fehérje és bcaa-glutamin kombó, ami elteliti az embert, de komolyan:)

Stagnálás közben meg rengeteg édeségeket lehet készíteni, ami finom, nem hízlal annyira és egészséges:)) tele a net receptekkel.

 

Egy kezdőnek, az első hét valóban nehéz, de aztán egyre könnyebb és könnyebb lesz, minden értelemben.

 

Nem elég, ha néha megisznak egy voodoo teát, vagy ha épp bekapnak valami csoda kapszulát. El is mondtam, hogy ezek ki dobott pénzek.

Ez egy megnyugvás nekik, hogy tennének ők valamit, de az kb mint a hangyafasz a 6 liter sör és minden más szar mellett.

Mert vannak akik csak olcsón tudnak étkezni, de ha mellette megy négy-hat féle gyógyszer, akkor azért már elgondolkodtató, hogy melyik az olcsóbb.

 

Az anorexia, bulémia ugyanolyan rossz. ha nem rosszabb..bár én még az életembe nem láttam ilyet, de ha lehet nem is akarok..

 

Stresszoldás: https://1001reklamajandek.hu/blog/stresszlabda-feszultsegoldas-stilusosan/

Bár vannak helyzetek, amikor ő is kevés:))

Előzmény: csip.csiripp (15139)