Katana750 Creative Commons License 2017.06.12 -2 1 8680

Nem szeretném ha kikú...l magaddal meg akit viszel GR-ba ezért írok én is! Szárti! Oda menjetek és ne Paraliára! A Meteórákat majd akkor nézd meg amikor 2 hétre mentek nyaralni! Ha nagyon vágyod akkor Szártiról is van fakultatív oda. De sokkal inkább egy hajókirándulás, esetleg a szaloniki városnézés vagy a Waterland. Nem mondom, hogy Paralia szar hely, de Szárti sokkal jobb! A tengerpartja összehasonlíthatatlanul jobb, tisztább a víz is. Lehet, hogy rossz becsípődés nálam de 1 hetes nyaralás szerintem szóljon a pihiről! Főleg ha busszal mentek. 500€-t azért vigyél! Egy gíroszosnál itallal együtt kijöttök 10€ körül, étteremben 30 környéke két nyelvhal filé, körettel, esetleg muszaka, hogy jó autentikus görög kaját egyetek, finom bor(sör) kinek mi jön be. Ha van jogsid, motorbérlés a Sassosnál vagy Angelonál és irány a narancspart meg kőrbe a félszigetet! Persze lehet rám mondani, hogy prosztó vagyok de 1 hétre én így mennék, hogy ne egy rohanás legyen a nyaralás meg tengernyi buszozás a kötelezőn kívül. Gondold át! Na, jó 400€ is elég lehet:-)), de akkor mit hozol ajándékba az itthon maradtaknak?

Előzmény: Tetek (8678)