panareaTJ Creative Commons License 2017.06.10 0 0 56819

Igen, remek túra volt az idei Csolnok Ring is! Példaértékű az útvonal jelölése, és annak ellenére, hogy nagyrészt jelzetlen utakon haladtunk, 1 m-t se sikerült eltévedni! Köszönöm a remek szervezést!

 

Én ezt a túrát (többek között) a gyönyörű kilátások miatt kedvelem, remek az útvonalválasztás :)

 

A Getére innen a legkönnyebb felmenni :) persze mikor rácsatlakoztunk a Kékre, előjöttek a Kinizsis emlékek, be nem állt a szám, túratársnőmnek folyamatosan meséltem, hogy akkor mit, hogyan éltem át... Getéről lejönni továbbra se a kedvencem, megint fájt kicsit a bokám :(

 

Érdekes, hogy mikor a Hegyeskő után mentünk, visszafelé irányban mint a Kinizsin, akkor is élénken feljött a 2 héttel ezelőtti "rossz élmény", a szédülés és a hányinger, és bár most messze nem volt olyan meleg, mint a Kinizsin, megint kicsit kiütöttem magam, talán fejben nem dolgoztam még fel ezt, akkor ott semmi nem indokolta. Szerencsére hamar elmúlt, mondogattam is magamban, hogy legközelebb, a Szuperkatlanon visszavágok, és csakazértse fog kicsinálni ez a szakasz :)

 

Jó volt összefutni néhány kedves ismerőssel, remélem a Szuperkatlanon többetekkel is találkozni fogok! :)

 

 

Előzmény: München11 (56818)