Sziasztok!
Van tapasztalatotok a Map Share hibajelentővel kapcsolatban? A TomTom legfrissebb online térképein is kb. másfél évvel ezelőtti állapot látható a fővárosról, az azóta életbe lépett változtatásokat hiába jelentettem be az említett felületen még márciusban, azóta sem fogadták el. Néhány példa:
- A Nyugati téren a Bajcsy Zsilinszky útról ismét lehet a Margit híd felé kanyarodni
- A felújított Széll Kálmán téren a Margit körútról lehetséges a Várfok utcára kanyarodni
- A Déli Pályaudvarnál a Városmajor utca felől már nem szabad a Széll Kálmán tér irányába kanyarodni
- A Szent János Kórháznál a Kútvölgyi útról lehet északi irányba, a Budagyöngye felé kanyarodni
De tudok az ország más pontjaiból is példát mondani:
- Győr keleti elkerülő (813) Audi gyár és a régi 1-es közti szakasza hiányzik
- Az M1-esen a 8. kilométernél új lehajtó (Tópark) létesült, ez is hiányzik
Van tapasztalatotok, hogy ezeket a hibákat milyen átfutással szokták javítani? Elég bosszantó, hogy hiába jelentettem hónapokkal ezelőtt a cég felé, azóta is rossz útvonalat tervez.