Pillangó lány Creative Commons License 2017.06.04 0 0 18677

Részben igazad van, a passzivítás fontos eleme nálam is a sub létnek, azt hiszem ezt imádom a legjobban a kikötözésben is, hogy enged passzív lenni, nincs is választás onnantól. Tehát az első, hogy bejöjjön a másiknak, hoyg az aktivitás nagyrészt rá hárul, ő diktál ami elsőre jól hangzik szinte mindenkinek, de kevesen ugorják meg azt, hoyg tényleg fent tudják tartani a szex lendületét úgy, hoyg végig nekik kell irányítaniuk. kiskapu lehet, ah az ügyes dom aktivítást parancsol a subnak, mondjuk az szép csavar, nekem tényleg büntetés :)

De ezt még egész sokan megugorják, az én tapasztalatom szerint a fájdalom okozás élvezete az igazi megmérettetés, mert én csak úgy tudom élvezni, ha

a, látom, hogy elhiszi, hogy élvezem, de szenvedek. azaz ne sajnáljon, ne legyenek kétségei mert az nagyon zavaró.

b, ez az igazi élmény, ha élvezi ő is, hogy fájdalmat okoz, ha látom az örömét. ezt nem lehet megjátszani és rendkívül illúzióromboló ha kétséget vagy azt látom, hogy taszítja az egész. engem szívességből ne alázzon senki. alázzon azért, mert látja micsoda vágyat gerjeszt vele és azt élvezze maximálisan.

De tanulható. tanítható. erre nagyon jók a fantázia történetek, lehet közösen alakítani egy párbeszéddel mint mi játszottuk itt spermbath-szal, abban kiderül milyen vágyak motiválják a másikat, lehet tesztelgetni, hogy meddig lehet elmenni. Kiindulásnak nagyon jó, aztán persze a gyakorlat mutatja az igazságot...

Előzmény: mafi mushkila (18676)