reckon Creative Commons License 2017.06.04 0 0 76251

@Villa, 

 

Köszönöm a választ. Szept 21 körül meg lesz hirdetve a lehetőség itt, a fórumban? Jól sejtem netes cikkek alapján,  hogy nem is olyan régen még látogatható volt? Vagy a látogatók illegiálisan mentek be?

 

@ Mind the gap, 

 

Köszi a választ. De a csutakos IPA és APA a soproni-féle szortimentből van? Ha igen, akkor azért lep meg, mert korábban Drehert ittam ott (és a nagy gyárak általában nem engedik a vegyes kínálatot).

 

Budatétényben amúgy van néhány otthonos krimó (a Xiii. utca -ispiláng környékén a talán "harapófogó" nevű egészen különös:) , a Csutak hangulata engem is megfogott.

 

 

Más: erősen ledöbentett a Két Diófáról a NÉBIH-es videó. Bár lassú volt a kiszolgálás és nem a legprofibb hely, magával az étellel és tálalással mindig  meg voltunk elégedve.

 

Most akkor jól értem, hogy a kerületetben az István Tanyán (itt még nem voltam), a Vasmacskán ( van (volt?) egy idegbeteg pincér, de a hely nem rossz), és a Promontoron (tetszett) kívül nincs vállalható vendéglő, és Diósdon több normális vendéglő van?

 

Nem régen költöztünk a Vidám utca környékére, és mennénk mindenhova, ahova érdemes.

 

 

Előzmény: villa (76250)