sunrov12 Creative Commons License 2017.06.03 0 0 23483

Kedves Lolácska, tulajdonképpen a TE kedvedért tettem fel a képet. Először haboztam picit, de kíváncsi voltam, miként fogsz reagálni...:)

 

Szó ami szó, picit én is meglepődtem a kenyér belsején, amikor felvágtam. Többfélét hoztam már onnan, ilyen még nem volt. Megijedtem egy pillanatra a sárga színétől és a lyukacsosságától sem ájultam el. Az igaz, hogy utálom a tömör, nyelhetetlen kenyereket, de olykor a túl levegős, óriási lyukakat cipelő megoldás sem hoz lázba.

 

Nos, ebben a kenyérben (és a Pékességben) az a zseniális, hogy mindezek dacára kellemes, jó volt. mint jeleztem: nem morzsált, nem száradt ki négy nap múlva is nagyjából ugyanolyan volt, mint amikor hoztam...  A sajtos ízesítést szinte nem is éreztem, bár valami azért volt. És mellette valami más is, de éppen annyira csak, hogy pikáns legyen...

 

Legközelebb persze nem ezt fogom venni. Remélem lesz aszalt szilvás mittudomén miféle, mert az csodás volt. Az erőszakolt keveréseket én sem szeretem, de egy bizonyos szintig semmi baj vele. Én azt szeretem, ha éppen csak érzem a jelzés értékét a valami plusznak. Más meg úgy szereti ha drabálisan dübörög az a plusz íz benne...

 Nem akarlak rábeszélni, és jutalékot se kapok érte, de ha amúgy is annyira jövős-menős vagy, hogy egy Mihályihoz akár 40x is ki bírsz menni, akkor csak annyit dünnyögök halkan, ha időd és erőd engedi, esetleg próbáld ki. Nagy baj nem érhet...

 

 

Előzmény: lola31 (23477)