drótgyári bolond Creative Commons License 2017.06.02 0 0 47388

Én elmentem a nagykövetségre.

Ott két fiatal fickó adott egy papírt amire rá volt irva valami olyasmi, hogy ha a légióval kapcsolatban van kérdésem akkor írjak az ott látható címre.

Azt már nem tudom, hogy milyen cím szerepelt rajta.

 

Aztán vettem inkább egy jegyet Fr.o.-ba.

A sors viszont utamba sodort egy fickót a buszon aki maga is a légióba ment és neki volt egy határmenti toborzó címe ezért nem mentem tovább hanem ott leszálltunk a buszról és taxival elmentünk az ottani toborzóirodába.

 

Viszont ott történt valami mert a kapun még bementünk aztán többet nem láttam a srácot(elküldhették valamiért).

 

Aztán levittek Aubagne-ba na ott volt ám egy olyan magyar csapat hogy csak na.

Én csak ámultam.

Szerintem csak én költöttem jegyre a pénzem.

 

Volt aki lopott motorral jött.

A másik kölcsönkérte az anyja barátnője kocsiját.

Két fiatal vett egy skodát azzal jöttek ki, aztán az egyiket felvették a másik meg elindult haza a skodával amit valahol benzinhiány miatt kénytelen volt otthagyni.

 

Meg volt két csöves alkesz akiket németben leszállítottak a vonatról és stoppal lépték át a határt.

Aztán volt egy olyan idősebb krapek akivel egy tsz-ben dolgoztam.

Én nyári diákmunkán voltam ott ő meg talán traktoros volt viszont  én tudtam, hogy jóval 40 felett lehet.Aztán reggelente a sorakozón teljesen más néven szólították...:)

 

Pesti taxis,drogos focista,csövesek,cigány strici,szegedi gyúrós,vidéki traktoros,pincér,birkózó,favágó,portás,katona,cipőkészítő,ács,stb..stb ..hát számomra olyan jópofa figurák voltak.

Mindenféle történetekkel.....ami vagy igaz volt vagy nem.....:)

 

 

 

 

 

Előzmény: kürtök (47386)