Katana750 Creative Commons License 2017.05.31 -1 1 5704

A hirtelen felindultság ebben az esetben jó tanácsadó volt. Limenasz valóban a főváros, oda Keramotiból mennek a hajók. Nem tudom milyen jogsid van. Ami biztos: Hivatalosan "B" jogsival még 50cm3-s robogót sem bérelhetsz. Elvileg valami kiegészítő kell! Erről a bérbeadók általában csendben megfeledkeznek, de ha történik valami akkor a te sajtod. Ha van "A"-d akkor minden ok. és tudsz valami komolyabbat bérelni amire szükség is van ha ki akarsz mozdulni az ideiglenes lakhelyedről. Írom ezt azért mert én motorozok és az a véleményem, hogy 50-es bokorugróval(pláne utassal) kínszenvedés lesz nem motorozás. Főleg a sziget domborzati viszonyai miatt, de az ilyen bérrobogók igen leharcoltak. Pl. a Marble Beach megközelítése a főútról 5km. liszt finomságú fehér homokon zajlik, ahol 1 kis kerekű robogó nagyon bizonytalan. Tehát én csakis enduro motorban gondolkodnék ilyen szigetkőrbe motorozás, partok felfedezése vágyak esetén. Szerettem volna én is bérelni terepjárót(Suzuki Jimni) a Giola medence felfedezésére vágyva, de sajnos mindig foglalt volt az a 4 darab ami Ormos Prinou-ban lehetőség lett volna. 

Előzmény: Viktor Módi (5703)