sunrov12 Creative Commons License 2017.05.28 0 0 23390

Ha már annyit beszélünk a bevásárlásról, Culinarisról és hentesekről:

 

https://welovebudapest.com/uzletek.szolgaltatasok/20.delikatbolt.a.nagymama.magyaros.kamrajatol.az.azsiai.csemegeig

 

Egyébként a listáról persze, hogy nem ismertem minden helyet, kaptunk megint tippeket...  Viszont a Fromage-ban egyszer tényleg nagyon finom frncia kék sajtot vettem. Viszont a sarki fűszeresnél egyszer egy olyan megrendítően semmilyen vérgyenge reggelit kaptam, hogy tovább nem is erőltettem a személyes kapcsolatot, holott tényleg a közelükben járok állandó jelleggel...

 

Egy picit hiányoltam a listáról a Hold utáct, és nem is az emeletet, hanem az igazi piaci részt, ami lassan lkezd azért alakulgatni. Én pl. csakis ott veszek sajtot a Zsendicésnél, hátul, a lépcsőnél. Sokfelé próbálkoztam már "kézműves" dolgokkal, de annyira isteni ízeket, mint amit náluk lehet kapni, sehol máshol eddig...

 

Egyébként elég tortúrás a bevásárlás, mert civilizált felvágottért vagy a Lehelre, de még inkább a Nagycsarnokba kell kiruccanni, a legfinomabb vastag kolbászokat és tepertőket pedig az M3-asnál lévő Praktiker áruház bejáratánál ügyködő bácsinál veszem, mert az ő árujánál finomabbat még máshol nem találtam... Viszont a nejem a húsokért a Bosnyákra gurul el... Csokoládé ügyben pedig a Bródí Sándor utca....:))