cassano71 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197976

Az a gond, hogy nem tud olyat kapni jelenleg mert akkor már rég ki is estünk volna. Nincs jelenleg fél csapatra való helyi srác sem akit be lehetne tenni a kezdőbe egy NBI-es meccsen.

De vannak páran, sokszor beszéltünk itt erről, Csősz Ricsi, Barna Szabi akiket hosszabb távon be lehet, sőt be is kell építeni. Azt is furcsának tartom, hogy a Kövesd kezdőjében rendszeresen ott van Sós Bence akit innen szinte elüldöztek mert Kondás nem szerette és nem számított rá még kispadon sem. Nem Maradonáról beszélünk persze, de ebben a csapatban simán lenne helye legalább a padon, szerintem akár akezdőben is. És úgy tudom hogy a mi játékosunk jelenleg is, csak kölcsönben van ott, de lehet tévedek és közben el is adtuk. Abban sem vagyok biztos, hogy Pontesnek egyáltalán szóltak, hogy "te Leonel, az aki a gólpasszt adta ellenünk ő amúgy a mi játékosunk". Mindegy ez csak egy kis dolog ami eszembe jutott most, van ennél nagyobb bajunk is jelenleg.

Ha kiesünk akkor egész biztosan több helyi kötődésű játékos is be fog kerülni a kezdőbe. 

Előzmény: ctvi (197967)