anegytech1 Creative Commons License 2017.05.18 0 0 16125

Közben változott a terv, valószínűleg mégsem kevertetek új színt. Ma megnézte a fényező, aki az üzletben dolgozik, és elmagyarázta, hogy mivel spray-vel volt fújva, ezért felejtsem el, hogy a metál ezüst ugyanolyan színű lesz, mint a gyári, mert a metál színnél, főleg ezüstnél, sok mindentől függ, hogy a végső szín milyen lesz, és ezeket a feltételeket nem tudom biztosítani a spray-vel. Azt mondta, hogy inkább kisebb javításokra alkalmas a spray, és a sötétebb színeknél egyszerűbb elérni jó eredményt. Lehet, hogy megpróbálom még egyszer lefújni az instrukciói alapján ugyanazzal a színnel, hátha jobb lesz végül a szín. Mentségemre elmondhatom, hogy két okból próbálkoztam a spray-s fújással: jelenleg nincs pénzem fényezőhöz vinni, az előző fényező pedig csak egy réteg bázist fújt rá (néhol átlátszott az alapozó), és addig is, amíg nem tudom fényezőhöz vinni, le akartam lakkozni, hogy jobban védve legyen az elem. Kell majd új motorháztető, azt is fényezni kell, így majd együtt a két elemet elviszem fényezőhöz, hogy szép legyen. :)

Előzmény: Atti6909 (16123)