Edit62 Creative Commons License 2017.05.09 0 0 49

Sziasztok

 

Én április 16-án szenvedtem combnyaktörést 55 évesen, egy borzalmas nagy esés következtében.

Angliában élek, ahol az egészségügy sokak szerint briliáns, sokak szerint a paracetamol hazaja. Panaszkodni nem tudok, a klinikán ahol műtöttek minden rendben volt, persze nincs hasonlitási alapom hogy otthon ez hogyan történhet.

3 Csavart kaptam mert áll. nem mozdult el a törés, viszont 6 hétig nem terhelhetem a bal labam. Nincs is vagy nem is volna ezzel baj ha nem lettem volna előtte " duracellnyuszi" .

Viszont azon kivül hogy a klinikán megtanitottak mankóval járni, meg lápcsőzni azon kivül semmi mást nem mondtak, hogy mit csináljak otthon...vagyis hogy mit csinálhatok, gondolok itt valami egyszerű tornagyakorlatokra.

Nagyon nehéz.Elég sokat időzöm Magyar oldalakon hogy kicsit okosabb legyek ebben a témában.

Természetgyógyász masszázsterapeuta vagyok, igyekszem homeopátiával rásegiteni a csontosodásra, maszirozom is magam mértékkel, de ha igazán nem tudom mit hogyan az igy kicsit nehézkes.

Az itteni ugymond háziorvosi szolgáltatás egyenlő a nullával, már 2-szer hivtam őket hogy időpontot kapjak de a recepción túl még nem jutottam, mert közölték menjek oda ahol műtöttek.

Mit tehetek, milyen gyakorlatok azok amikkel segithetek magamon, vagy erősithetem magam.