Petyus92 Creative Commons License 2017.05.07 0 0 29137

Üdv kedves Urak!

 

kaptam egy robi 52 es kapálógépet tomos motoros régóta ott állt nem volt használva.gondoltam rendbe teszem nekem jó lessz itthon a kertbe. Na de vannak bajok.Kitakarítóttam a tankot letakarítottam a hengert új berántózsinórt vettem új gyertyát bele karburátort szétszedtem kitakarítottam.a levegőszűrője nem gyári de abba is tettem új betétet bele de még arra csövet kell vegyek.nyomtam a hengerbe benzint kb 5 perc rángatás után beindult járt vagy 2 percet elindult nehezen ment kapáltam vele leállt.Ezt megcsináltam mégegyszer de akkor többet ment erő az volt benne alig birtam fogni megyen de megint 6-8 perc leállt.Na megint fél óra rángatás szétszedés után beindult nehezen szivatóval meg mindenhogy tekergettem a karburátoton a két csavart ide oda de ha húztam a gázt leállt.este is lett meguntam de nem tudom hogy mi a baja szerintem a karburátorral van valami felül van két csavar azokon kellene állítani vagy min?Hú kicsit hosszúra sikerült bocsi valaki tudna nekem segíteni mit csináljak vele?

Segítségeket megköszönöm!