nyakfogom Creative Commons License 2017.05.02 0 0 8111

MI LESZ A VÉGELSZÁMOLÁS UTÁN MEGMARADÓ ZSETONNAL?MENNYIT MERSZ MÉG UTOLJÁRA SZEMREBBENÉS NÉLKÜL,POFÁTLANUL LENYÚLNI?

 

CSAK-CSAK LOPCSIK,MÉG AZ UTOLSÓ PILLANAT UTÁN IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

LITTY   LOTTY    LITTY   LOTTY  MINDEN MENNYISÉGBEN.

 

 

 

LOPCSIK,EZEK AZ IGAZI,VALÓS ,BŰNEITEK:

 

-FIGYELEM ELTERELÉS,ÉS TERELÉS  MINDEN SZINTEN,SZINTE MINDEN.

 

-SÚLYOS LOPÁSOK (13 ÉV/5O MILLIÓ)

 

-UTÓLAGOS ,HAZUG MAGYARÁZKODÁSOD A SZABADOS GAZEMBERSÉGEIRŐL.

 

-MI LESZ A VÉGELSZÁMOLÁSUK UTÁN MEGMARADÓ ZSETONNAL?

 

ÍME SZABADOS,ÉS LIPCSIK HŰBÉRES  HAZUDOZÁSA:

 

EZT ÉN ÍRTAM AZ INDEXEN:

nyakfogom  2015.05.26                                     6411

 

 Legyen magunkhoz való eszünk,és a saját jól felfogott érdekünknek megfelelően egy emberként

/egyeület és károsultak/húzzuk ki  a tengelyéig sárban ragadt baumag ügyet a sárból.

 

Az egyesület vezérletével meg kell találnunk azt a lehetőleg sztár ügyvédet,aki sikerdíjért 

kijeleöli a jogi utat legalább 100 hivatalos hatalmasság felé.Ez a legnehezebb része a teen-

dőinknek.Amikor ez megvan,utána az 1 millió aláírás összegyűjtését magunknak kell biztosítanunk.

 

Fogjuk meg egyszerre mind a 12 ezren a boldogabbik végét,ne huzza ki magát senki,mindenki tegye hozzá az erejét,és tudását.

Newton a nagy fizikus azt mondta:"adjatok egy fix pontot,és kifordítom a földet a helyéről".

Csak az összefogás erejével kaphatjuk meg a most látható 1-2 % helyett az összes elvesztett pénzünket.

 

 

 

ÍRÁSOMRA SZABADOS EZT VÁLASZOLTA AZ INDEXEN:

 

Az elnök  2015.05.26                                             6413

A magam részéről az ilyen természetű kezdeményezéshez szívesen csatlakozom magam is, és minden tudásommal, és erőmmel támogatom, segítem akár személyesen is, ha erre igény van. 

Előzmény: nyakfogom (6411)

 

 

  

 

ERRE KÖSS CSOMÓT LIPCSIK.

 

UTÁNOZÁS  PEDIG MAJOM SZOKÁS:

 

A TENGERNYI, ÖMLESZTETT ,SE VÉGE,SE HOSSZA ,KEZDETEKTŐL LITTY-LOTTY,HAZUG,12000 BAUMAGOS ÉRDEKÉT SÉRTŐ ,UTÓLSÓ REMÉNYÜKET SZÉTZÚZNI IGYEKVŐ,SZÍNVONALATLAN, INDEXESEK TÖBBSÉGE ÁLTAL ELOLVASATLAN ÍRÁSAIDAT A TŐLEM TANULT

MÓDSZEREKKEL (PONTOKBA SZEDÉS,SZÍNEK,NAGYÍTÁS ALKALMAZÁSA STB.)UTÁNZÁSÁVAL HIÁBA PRÓBÁLTAD FELDOBNI. 

 

NEKED EZ SEM SIKERÜLT. 

 

 

A MOSTANI LEG AKTUÁLISABB KÉRDÉS PEDIG AZ,HOGY:

 

MI LESZ A VÉGELSZÁMOLÁS UTÁN MEGMARADÓ ZSETONNAL?