ba9ll Creative Commons License 2017.04.23 -3 1 308997

Megszólítva...

 

Tipikusan magyaros.

Szövegkörnyezetet mellőzve, két szót megjegyezve, alkalomadtán előrángatva, csak általánosságban gondolkodva...

Brrrrrrrrrrrrrrrr

 

Abból indulj ki, h voltak olyan hsz-ok, személyes vélemények (is) ősszel, akik a tabella első felébe várták a csapatot, voltak akik szerint  dobogóra esélyes a keret, sőt!  Olyat is olvashattál akik szerint (igaz kis szerencsével, ami +van/volt, mert szórják a milliárdok mellett a pontjaikat is) akár bajnokesélyesnek tartották a gárdát. (van aki pénzt is tett rá...)

 

Igen, és voltak a hozzád hasonlók. Az úgy is kiejtetnek, a bundát látók, aztán az éljük csak túl, csak ki ne essünk, a szerezzünk 17-21-24-28-31 pontot és akkor jövőre is ugyanitt...

 

Szal!

Akkor tegyük fel a kérdést: kik állnak közelebb a valósághoz? Ha +kérdeznék Janiékat, vajon ők is a 10. helyre hozták volna idén a gárdát? Hagyták volna hajszálon lógva táncikálni a keretet vagy inkább még erősítettek volna?

Én örülök, h néhányotoknak a szorongó, depressziós hsz pár fordulóban elhagyható. Őszinte örömmel tölt el, az is  ha a csapat hozzájárul a gyógyulásotokhoz, ha néha láthattok napfényt, de kérlek ne onnan akard megmondani, h ki mennyire hülye a másik táborban!

 

Hogy a kis/nagy szerencse meg van és a csapat még sem..., annak van felelőse, de ezt ne most, ne ma, ne veled kelljen...

 

Kaptam sokx prosztó jelzőt a hsz-imra, nem tiltakoztam. Viszont az is igaz, a tiédre egy jó nagyot most ki lehetne akasztani...

Előzmény: oldvasas (308902)