_juno_ Creative Commons License 2017.04.22 0 0 15854

Huh, ez rosszul hangzik :S Nekem ilyenek szerencsére nem voltak tőle, bár megijedtem, amikor a gégész anno felíráskor megkérdezte, hogy milyen a munkám, mennyire fizikai? Mondom nem, jó oké, akkor mehet...:) Tényleg elég könnyen felírják ezeket, gyakorlatilag az első arcüreggyuszimra már helyből ezt kaptam! Amikor később külföldön élve durrant be, akkor meg sima Augmentint (más néven), max. nagyobb dózisban. Abból mondjuk másodjára, amikor visszatért, már iszonyat nagy adagot írtak fel és 10 napig, na ott már nekem is volt kis pánikszerű idegesség, szorongás meg ilyenek, nem is gondoltam, hogy lehet ilyen egy kis antibiotikumtól, de megtaláltam a tájékoztatóján is.

 

Ja juhú, túl vagyok az antibio-kúrán :) Egy hónap szünet, gyors ellenőrző tüki Helico-ra, aztán rohanok vissza a sebészhez, mielőtt tönkremegy az összes fogam (sikeresen barna-lyukas lett elől több is alig néhány hét alatt, amikor nem volt elég erős a gyógyszer, hihetetlen...már egy vagyont költöttem a fogaimra, és mehetek újra és újra...alig várom, hogy véget érjen ez a rémálom).

 

 

Előzmény: sogormail (15845)