Gillebeart Creative Commons License 2017.04.20 0 0 75791

> Te, most komolyan. Inkább kidobsz egy halom pénzt erre a hülyeségre amit használni se tudsz,

 

- Miért is halom pénz, te tisztában vagy vele egyáltalán, hogy itthon egy ilyen műszer mennyibe kerül???

Ez az ár egyáltalán nem kidobás érte!

 

- Miért is hülyeség, neked vannak tapasztalataid ezzel a típussal, hogy ez használhatatlan, hülyeség lenne valóban? Mire alapozod az állításod, hogy ez a típus egy hülyeség? Vagy magára a megger műszerekre írod unblock hogy egy hülyeség?

 

- Nem kidobom a pénzt rá, mert végre lesz egy ilyen műszerem is, bármikor jól jöhet, lesz helye a mérőszűszereim között, elhiheted.

 

- Miből gondolod, hogy nem tudom használni? Igaz, hogy épületek villamos hálózatának mérésére konkrétan még nem használtam soha meggert, de a melóban számtalanszor használtam már vezérlőszekrények különböző földpontjai közötti megfelelő szigetelés mérésére. Nem vagyok annyira hülye a témához, mint amennyire látni vélsz. A fali vezetékek kiméréséhez meg remélem, hogy talán majd ebben a topikban kapok segítséget, mert abban valóban nincs tapasztalatom.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (75789)