Straniero..71 Creative Commons License 2017.04.20 0 0 139498

Szia!

Azzal kezdem, hogy nem fűződik érdekem az ajánláshoz, törzsvendégek vagyunk, kedveljük a házat és a háziakat, ezért ajánlom.

Ráadásul senkinek nem mondtam, hogy hivatkozzon rám a foglaláskor, szóval visszacsatolás sincs.

 

Igaz, hogy öböl és szemben egy hegy van, de engem ez kicsit sem zavar, ráadásul védett, nincs nagy hullámzás...

nem ez a legolcsóbb ház a közelben, ezt is elismerem, viszont én lusta vagyok minden fürdésnél gyalogolni, cipekedni, ez a ház meg annyira vízparti, hogy az udvar konkrétan a strandra nyíli. Nekem ez a fő szempont. Nem vagyok hajlandó napágyat, matracot, kaját, gyékényt, innivalót cipelni! Ülök a teraszon, bámulom a vizet, ha eszembe jut, hogy fürdenék csak kimegyek és benne vagyok a tengerben.

Évekig Rabacba jártunk, a 3.utcában laktunk a parttól, parásés kilátással a tengerre, de minden nap fel-le, fel-le cipelni a sok cuccot, akárhányszor lementünk fürdeni, mert közel voltunk, csak a szintkülönbség volt vagy 7 emeletnyi...

A ház rendben van, tiszta, rendezett, modern bútorokkal, burkolatokkal, nem a 80-as évekből maradt, mint sok helyen és be is van fejezve, nem áll ki a betonvas a tetőből, kerítés lábazatából, stb., mint sok helyen. 

 

Én tudom, hogy jobb és olcsóbb szállások is vannak, de mi ezt a házat szeretjük és ezért merjük ajánlani !

 

Előzmény: vargamarcs (139478)