haha 1970 Creative Commons License 2017.04.20 -3 0 436503

Naggyábol igazad van, de van pár dolog ami kicsit finomitásra szorul, na nézzük is "100 méterre egy másikban mindig van hely" ilyet nem tudok( gondolom a parkoló udvarra értetted),"P+R parkoló" hétköznap ott nincs hely reggel nyolc és délután 4 között,és minimum 60 kilométeres bérlet illetve menettérti jegy vásárlása esetén vehető igénybe 24:00 óráig."Szabálytalanul álltak be" mint irtam már elöbbi hozzászolásomban ez egy érdekes kérdés, te mint a hely ismeröje kérdezném töled hogy akkor miért van jelölve a parkolási lehetőség mindkét irányból? Többi dologban egyetértek veled,valóban nem szabadna megállni ott mert jól látható az a 2 buszmegálló tábla, mondjuk szerintem nem ártott volna megállni tilos táblát is tenni a két végére kiegészitő táblával "Kivétel vonatpotló autóbusz", lehet hogy akkor még buszmegálló tábla sem kellene és a gyengébbek is megértenék!Egyébként fültanúja voltam amikor  megkérdezték hogy miért álltak meg ott az volt a válasz " úgy gondolták hogy megszünt a 30 perces korlátozás azért vannak letakarva a táblák!

Előzmény: v_peti (436498)