atiwrc Creative Commons License 2017.04.18 0 0 250

Rendben, köszi akkor törlöm és majd letöltöm a tiédet.
A Hungaroring magazin elejét is sikerült lekésnem múlthéten, pontosabban a set top box nem volt bekapcsolva :/

Az Forma-1-es szabadedzések saját rögzítés vagy valahonnan szeded? Időmérő, futam is van?
Az idei edzéseket leszedtem a mediafire-ről, és jó hogy 25FPS-es.
A tavalyi évadot torrentről most próbáltam leszedegetni de mind 50-60 FPS-es torrent, ami nekem bármelyik gépemen is nézem gyorsanak tűnik :(, akkor is ha pl HDMI-n kikötöm a lapos tv-re. A YT-os 60 FPS-es videóknál is ugyanezt érzem, pedig játékoknál semmi hasonló gondom nem volt még, pedig ott aztán széles a skála mert valami éppen eledöcög 30 fps környékén van ami meg 200ig is felugrál.
OFF
Először arra gondoltam biztos a szememmel van valami gond, mert anno régen a grandprix2-t is évekig úgy toltam hogy az fps-t a 25-ről 10-re lehúztam, (mert úgy tűnt gyorsabbnak külső nézetből számomra), és a jobb PC-kkel rendelkező ismerőseim állandóan azt mondták hogy tudok ilyen szaggatás közepette játszani :D Azóta már előkerült párszor ez a jó öreg game és már most én sem tudom elképzelni hogy játszhattam azon úgy :), viszont a 25 fps-es annak ellenére hogy folyamatos szemre még mindig ugyanolyan lassúnak érzem mint anno, bár valami kijelző is 200%-os terhelés mutat, lehet a dosbox kavar valamit mert nálam ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=ojzAvW3MfNY másnál pedig fut szépen kívülről is: https://www.youtube.com/watch?v=teN4OHmFF9Q 
ON

Vasárnap a WEC felvétel miatt nem tudtam volna az F1-et nézni, ezért a konyhai földfelszini SetTopBoxot, (ha már úgyis vacakol ott az erősítős antenna) bevittem a lapos tv-hez, elvileg a tv is 1080i 50Hz-en írt ki a hdmi1-re, és az STB kimenete is 1080i 50fps volt de ott sem tűnt gyorsnak a kocsik mozgása, csak a studióban volt fura, az emberek szájának mozgása, de az is lehet csak a HD kép zavart, azért csak szebb és élesebb mint a t-home sd-je :D
1080i 60fps-nél talán egy picike szaggatást éreztem, az 1080p-nél meg vibrált a kép az nem teccet a tv-nek :D


Egyébként próbáltam már konvertálni 60fps-es videót 25fps-re ( 29,999, meg 30-ra is), hogy ezzel oldjam meg a gondom, de olyankor mindig szaggatottnak tűntek a felvételek.

Szóval egyenlőre ötletem sincs gépen miért van gondom a 60 fps-es videókkal, pláne hogy sokan mások meg 60 fps alatt nem akarnak semmit nézni, mert nézhetetlen minőségű.....

Előzmény: Zebra003 (249)