cyr45 Creative Commons License 2017.04.13 0 0 2452

Szóval, a szándék megvan részedről.    Már ez is valami!

Hacsak megint közbe nem jön egy fatális lakodalom, (ahol nem vizet iszol) mint a jó múltkor! :-)

 

én tavaly csak azért hagytam ki, mert a Sárkányom által "le volt szervezve" jó előre egy családi

külföldi út (repjegy, szállás, minden) a felnőtt lányommal, és az unokánkkal (a fiam fiával) együtt.

Nem volt könnyű az időpontot -hogy mindenkinek megfelelő legyen- hónapokkal előre egyeztetni!

Bíztam benne, hogy halasztani fognak, de hát, ez nem jött be.  Úgyhogy, ezt megszívtam. :-(

Mellesleg, húsz éve ez volt számomra az első BÁ, ami kimaradt!     Nem örültem a dolognak.

 

De az idén okvetlenül megyek (vis maior helyzet kivételével) mert fellázadtam! :-)

Megbeszéltük a Főnökasszonnyal, hogy egész júliusra nem szervezhet semmit, különben...

Szóval menni fogok, nem úgy van, mint fiatal(abb) koromban, hogy "nem számít, majd jövőre"!

Mert a fene tudja, meddig lesz jövőre, és meddig fogom bírni?  

Szóval, nekem minden évben KELL menni!   Ha abbahagyom, az újrakezdés kevéssé valószínű.

 

Bocs, hogy kicsit hosszú voltam, de majd (ha sokkal vénebb leszel) Te is meg fogod érteni ezt!

Előzmény: B.é.l.a. (2451)