Güsziológus Creative Commons License 2017.04.12 -7 1 62042

Turistautak Magyarországon

A nyilvántartás melléklete

 

Az alábbi a második "fejezet".

 

Az útvonalak egy része (59 darab) nem kiágazó útvonal, azaz nem "köthető" települések közötti (általában sáv jelzésű) főútvonalhoz, a nyilvántartás "logikájába" tehát nem illeszkedik.

 

Én csak úgy nevezem az ilyen útvonalat, hogy "levegőben lógó".

Egy részük felesleges, nem létező, esetleg valamikor létező útvonal maradványa, a lényeg az, hogy ezeket nem tudtam besorolni.

A TUHU térképén megtalálhatóak, hogy mi lesz a sorsuk, azt nem tudom.

 

Pl. az 5. "tétel" időközben "megjavult", az Srom helyett Krom van, mely a közelben lévő, OKT-ból kiágazó K+ jelzésű útvonalból ágazik ki Tar határában. Ez tehát már nem aktuális.

 

Nem aktuális, a csévharaszti K3 sem, az már P3, és ennek következtében kiágazónak számít.

Sziszifuszi munka, de legalább együtt vannak, és ha valakit érdekel a honlapról le is töltheti.

 

Azok, melyekről kiderül, hogy létezőek, maradnak a mellékletben, ha kiderült, hogy "integrálható", akkor bekerül a nyilvántartásba.

 

Folyamatosan figyelek erre a csoportra is, de a legfontosabb, hogy a hiányzó "fürtök" minél hamarabb bekerüljenek a nyilvántartásba, és a Tartalomjegyzék következő verziójában már láthatóak legyenek.