Kenny___ Creative Commons License 2017.04.11 0 0 106583

Senki nem mondja azt, hogy ez nem az "amerikai eszkalacios iskola" mintapeldanya, ami miatt olyan az orszag, amilyen. Sot, meg azt sem, hogy a yardnak nem lett volna lehetosege merlegelni (pl az "ez egy uzleti problema, nem vagyunk a kidoboitok, oldjatok meg" kifogas szerintem tokeletesen vedheto lenne reszukrol), de ha mar oda jutott az ugy, hogy a szerv ker meg, hogy kapd ossze magad es oszolj, te pedig mindennek dacosan (es agresszivan vagy sem) ellenallsz, akkor nem tudom megis mire szamitatsz. Nyilvanvaloan meg ott is meg tudtak volna kerdezni a rendorok, hogy mi miert merre, es szettarni a kezuket, hogy tan megsem, de az nem az az orszag.

 

Jahno: a koncertet nem a helyfoglalashoz hoztam fel, hanem arra, hogy beleptettek egy ervenyes jeggyel, majd kozlik, hogy huzzal kifele, akkor neked sok merlegelesi lehetoseged nincs, plane ha rendort is hivnak rad. Persze utolag kiderulhet, hogy neked volt igazad, a kerdes (as USAban) azonban az, szeretned-e, hogy a rend orei szepen osszecsomagoljanak elotte vagy sem. Kocsog helyzet, evvan.

Előzmény: Sandorson (106579)