zsuzso100 Creative Commons License 2017.04.09 0 0 116787

Nem lehet kérdés, hogy jó vagy rossz, természetesn szörnyű, ahol ártatlan emberek halnak meg, miközben a nagy ünnepükre készülnek. 

Szerintem nem illik ezt összekeverni az árakkal, de szerintem nem fog változni, egyrészt ez nem turizmus ellen van, vallási dolog, távol az üdülőövezetektől, másrészt így is annyira minimális az ár, ha úgy nézzük, hogy akár 150ezer Ft-ért elrepülhetsz 3000 km-t és vissza, egy hétig tengerparti szállodában laksz, all inclusive ellátással, ha mindent összeadsz, nagyon olcsó, inkább a mi pénzünk ér nagyon keveset és sokat kell érte dolgozni vagy sok lemondással jár. Ezzel talán megválaszoltam a második kérdést is, emiatt nem fog riadót fújni a külügy, mert nem üdülőövezet és nem is érinti a turistákat. És ilyen eset miatt nem is szabad visszamondani, mert ilyenek sajnos már mindennaposak. :( Mindenki maga dönt kilép-e az utcára, élvezi az életet, vagy félelemben él, gyanítom az első élvezetesebb. Szeretném hinni, hogy elejét veszik a támadásoknak, nem miattunk, hanem az ő életük miatt, de sajnos ez nehéz harc. :(