kisalbi Creative Commons License 2017.04.02 -4 0 11588

Sziasztok!

Igaz az én történetem nem koleszben történt.

Még 13 éves koromban történt általános suliba hogy mindig meg figyeltem a torna órákon meg az öltözőkbe hogy ki mekkorával rendelkezik nekem 14 cm állva,nekem úgy kezdődött hogy volt egy jó haverom akivel mindig csak ki vertük de semmi más nem volt,aztán ahogy elmúltam 20 éves akkor ismerkedtem meg a tv teletex oldalán egy velem jóval kb 35 éves sráccal aki olyan jól leszopott de én nem. Aztán be vonultam katonának na ott aztán volt látni való rendesen bár ott nem történt semmi azon kívűl hogy fel állt a farkam ezért mindig utolsónak zuhanyoztam de még így is volt hogy meg látott egy roma srác alig tudtam le tagadni hogy csak ki találta mert katonáék az volt a monda hogy a teába belekevernek valami port és attól nem áll fel a farkunk na de ez nem volt igaz,ott is voltak homik de ők is tagadták.

Most kb egy éve meg ismerkedtem egy bizonyos oldalon egy sráccal igaz vagy 10 év van köztünk ő uni-pasziv,én aktív vagyok,eleinte csak gumival dugtam őt,aztán mondtam neki én is kipróbálnám milyen mikor meg dugnak ő ebbe bele is ment olyan szerencsém van bár neki 17 cm és vastag de elég fájdalmas mikor belém hatol de mindig meg lehet vele beszélni és figyelmes ha fáj akkor több sikositót tesz rá a farkára és a fenekemre és nagyon ügyesen belém rakja most már gumi nélkül csináljuk de a leg nagyobb diszkréció mellett ,de persze a hellyel mindig gond van már lassan jön a jó idő és mehetünk ki az erdőbe.