Smíró Creative Commons License 2017.03.24 -2 1 162674

"...melyik az a márka, amit már büszkén lehet viselni..."

 

Nem vagy sznob? :)))

 

Én büszkén viselem apám Geneva karóráját, nagyapám Marvin karóráját, amik bolhapiaci ára pár ezer forint, sőt, a Certina DS1 órámat is, amelyik fos ETA, de hónapok óta hozzá nem kell nyúlnom a koronához, max dátum váltásnál... Ja, és meg is nézik a kezemen azok, akik értékelik a szépet és a múltat.

 

Szerintem "komolyabb irodai társaságban" a szakmai tudással illene büszkélkedni, de inkább hagyjuk. Az én irodám környékén ez a mérce. A kérdésed alapján szerintem Neked a legalkalmasabb valami gyémántokkal kirakott baromi drága óra felelhetne meg néhány 10, vagy 100 millióért. Tuti lenyűgöznéd vele az irodai munkatársakat. Sikerült összejönni olyan társaságnak, akiknek ez a fontos? Komoly munka folyhat ott... gondolom jó fizetésért.  Igaz, irodába feltört gázszerelőknek mostanában nagyon lényeges kérdés lehet ez önálló ízlés és intelligencia híján. Figyelj a táskára, cipőre is, na meg az sem mindegy, milyen az öltönyöd, tollad. Ne feledd, hogy a golyóstoll snassz! Mégiscsak egy irodáról van szó... Halottam, hogy van olyan hely, ahol az öltönyt méretre igazítják és olyan címkét varrnak bele, amilyet csak akarsz. Fogalmam sincs, van-e öltöny topik, de kukkants oda is be tanácsért. Boss-nál alább ne add!

 

Van remény, ezek az ifjak fogják a nyugdíjamat kitermelni. Hajrá Magyarország!

 

(Vagy Bélára pazaroltam az időt?)

Előzmény: L.P.G. (162671)