IvantSAW Creative Commons License 2017.03.20 0 0 17829

Te elolvastad rendesen a hozzászólásokat? Tudom, hogy Lászynak komoly "tábora" van, tett érte eleget. Szerintem az előző hozzászólásomon is látszik, hogy én is tisztelem Őt, bár most már inkább úgy mondanám, hogy a munkásságát. Tőle volt az első tamiopsom, és sosem tagadtam, hogy az Ő honlapjáról tanultam a legtöbbet 6 éve, mikor elkezdtem a mókusokat tenyészteni, és azóta is minden vevőmnek az Ő oldalát ajánlom, mert kétségkívül a legjobb magyar nyelvű oldal. De ez nem kell hogy elvakítson. Kisufóval írogattunk a tamiopsokról, amire Lászy Kisufónak címezve elkezdte taglalni a tamiopsok rossz tulajdonságait, azzal összegezve, hogy erről az eladóknak tájékoztatni kellene a vevőket. Erre válaszolt azzal, hogy sok csíkost tenyésztő sem informálja kellően a vevőit (ezzel én is szembesülök minden ősszel, a honlapomon rám találva rengetegen hívnak, hogy mi történt a mókusukkal) de még csak halvány célzást sem tett Lászyra, és egyetlen csúnya, sőt tiszteletlen szó sem volt benne. Mint ahogy abban sem, hogy egy tenyésztőnek nem utolsó szempont a haszon sem, nem célozva arra, hogy ez lenne a legfontosabb vagy hogy ne szeretné a mókusokat, és ezt is csúnya szavak és tiszteletlenség nélkül. Erre jött egy reagálás, gusztustalan haszonszerzéssel, becstelenséggel, hazugsággal, haszonleséssel.... Azt gondolom, ezt csak az igazán elvakultak nem látják, ki volt itt a tiszteletlen....

Előzmény: mókuszka6 (17828)