g4bro Creative Commons License 2017.03.19 0 1 5369

Nekem masmilyen tapasztalataim voltak, hogy arnyaljam a kepet leirom en is. Szerintem ha valaki elindul olyan messzire, akkor erdemes tajekozodni, de mindegy is :)) ha ez megtortent, akkor biztos nem er meglepeteskent, hogy kell valtani egy parkba belepot, ami ha elolvasod, akkor nem megy olyan rossz helyre. Sorongban a repulorol leszallva azonnal talaltam egy taxist, vagy valami hasonlo szerzetet, aki egybol ertette, hogy hova kell hogy vigyen. Az irodaban nalam azonnal beszeltek angolul, utana elmondtak, hogy maradhatok a MISOL szallashely helyi kirendeltsegen, Budapestrol egybol oda utaztam, kb 40 oran keresztul, Budapest-Dubai-Kul-Jakarta-Makassar-Sorong vonalon. Megnegedtek h letusoljak, sok ido volt meg a komp indulasaig, eleg jot pihentem naluk :))

 

En a szallasommal lebeszeltem emailben, h hol fognak felvenni, minden ugy tortent, ahogy megbeszeltuk. Thaifoldon pl sokkal nagyobb kaosz volt. Az h mennyire draga odajutni relativ, de ha ugy nezed, h en most talaltam 80 e korul Kul-Sorong vissza Baliig/Lombokig jegyet ugy, hogy Balira atjutni KUL bol es vissza kb 40 e, szoval nem tudom szerintem megeri. Ha tovabb gondolkodsz, ott nem nagyon fogsz tudni ettermezni, a szallasban benne van a napi 3x i etkezes, mar nem kell azzal szamolnod, h durvan kikoltekezel. Ez csak az en velemenyem, szerintem mindenkepp megeri Raja Ampatra menni. Most azon gondolkodok, h van 2,5 hetunk es megeri e 6-7 ejszakaert visszamenni, a sok utazasra elpazarolni kb 3 napot ... de erosen huz vissza minden erv.

Előzmény: TGaborZ (5368)