Törölt nick Creative Commons License 2017.03.18 0 0 54929

Sziasztok

 

Elég tartózkodó vagyok és inkább csak olvasgattam eddig mindig a fórumokat. Bevallom bulemias vagyok. Olyan 14 éves koromban kezdődhetett. Jól sikerült titkolnom hozzávetőlegesen 2 évig, mire rá nem jöttek. Úgy buktam le hogy mentem zongora órára az iskolába. Előtte bekajáltam majd bementem a suli wcjbe meghánytatni magam. Sajnos egy idő után erre felfigyeltek és elég érdekesen reagálták le az esetemet, mert nem hogy megértőek lettek volna velem szemben de elbocsátottak és körülbelül úgy kezeltek mint egy bűnözőt. Azt mondták többet nem tehetem be a lábamat az intézményben. Elég megalázó volt. De főleg azért mert anyám ott dolgozok régen tanárként és ismerték őt is. A lényeg hogy rendesen elterjedt a környéken a hír hogy én mit tettem magammal. Nővérem oda járt edzeni és azt hiszem azt mondta hogy égett a pofája miattam amikor meghallotta hogy mások rólam beszélnek. Én őszintén szolva nem értem miért viselkedtek így velem szemben. Ez egy betegség..de kb úgy tekintettek rám mintha loptam volna. Undortó egy banda. Aztán anyám elküldött egy pszichológushoz. Volt hogy a csernushoz is beakart vinni, de mondtam neki hogy én tuti nem megyek hozzá. Akkoriban adták a tvben a műsorát és láttam mekkora barom hogy mindenkit lehurrog meg beképzelten beolvas nekik. Erre anyám elment hozzá és teletömte a fejét velem kapcsolatban negatív gondolatokkal, mert ugye anyám elmondta neki hogy nem akarok hozzá járni és gondolom emiatt megharagudott. Még 10 évvel később is azt hallgattam anyámtól hogy a Csernus mit mondott rám..persze rosszakat..és hogy neki igaza volt velem kapcsolatban..hát még jó hogy nem jártam nála soha:-D Szóval eljártam egy dokihoz azt mondta hogy  lehet torokvérzést is kapni és akkor nem tudják elállítani a vérzést és elvérzek. Ettől úgy megijedtem hogy abbahagytam az egészet. Sikerült is addig amíg ki nem mentem Angliába dolgozni. Olyan 23 évesen megint az lettem. Azóta hol abbahagyom hol nem sikerul. Az újév óta nagyon gyakoriak a tüneteim. De már azt érzem hogy belefáradtam csinálni és fáj tőle a torkom. Vettem hashajtót és ha nem sikerül magamból kihozni akkor azzal segítek rá. Az egész persze azért alakult ki mert folyton szekáltak az alakom miatt hogy fogyjak le. Ez az én történetem.