WebNeo Creative Commons License 2017.03.15 0 0 66640

Nálam 4 renault van igaz mind 300 e alatti futással, de még csak hasonló gondok sincsenek.

Próbáltam utánna olvasni, de már összekavarodtam, 2 cliód, van és egy tahalia?

A mühelyben nálunk nincs kiugróan magas számú renault a többi márkához képest, sőt a dieselek sem sokszorosan többen jelentkeznek mint a benzinesek, viszont a gazda trehánysága utolérhető szinte minden költséges javitás esetén. pl. több mint 5 éve pár éves  ford diesel tulaj a 3. nagynyomásu csere után  közölte, hogy kannázott, 9-10 éves benzines gazda vezérléshiba okán kiderült, hogy soha nem volt még cserélve, 1-s bmw vezérmülánc feszitője is egy vicces müanyag, ami miatt miszlikre kell szedni javitáskor stb.

Hahu-n jelenleg 1995-2016 között 59 db renault motorhibás van,  (gyakran nézegetem mert ha van valami jó megveszem, kell most még egy autó a családba.) 14 benzines, 41 diesel, és van a többi ami nincs kiírva, vagy vegyes. Nagyon más a kép ha megnézed az előbbiből 1 utóbbiból 9 db Mo-i, illetve nagyrészük 2005 előtti, szóval ez van. Ettöl függetlenül egy vicc a renault dieselek csapágykérdése, vagy a nagyobbak ( 2.2 körüliek ) hűtési problémái. De más márkák is küzdenek szerintem gondokkal.

 

Előzmény: Törölt nick (66639)