totopad Creative Commons License 2017.03.10 0 0 2927

Van már közvetlen rep járat is, lehet egyszerűbb és gyorsabb is lenne. Én pl Varsóba tuti nem mennék fel autóval. Amúgy szakaszos a pályarendszer Lengyelhonban, ami azt jelenti, hogy eddig a Krakkó - Wroclaw vonalon találtam két olyan szakaszt, ahol részenként 16 zlotyi volt a díj. A legyel rendőrök nem üldöznek, mint az otthoniak, tehát erre nem kell számítani. Trafipaxot én pl 1x láttam -persze a telepítetteken kívül-, ahol ténylegesen lőttek -pedig már 3 éve itt élek-. Utazási időre szvsz egy 8-10 órát simán számolj, lehet több is. A lengyelek egyébként durván vezetnek, szerintem rosszabb a morál, mint otthon. Május eleje még hűvös itt. Ami azt jelenti, hogy lehet egyik nap pólós idő van, de a másik napon vissza kell venni a TÉLI kabátot, mert 15-20 fokot esik a hőmérséklet. 

Amúgy egyet értek az előttem szólóval, el nem tudnám képzelni, mi a fenét lehet csinálni Varsóban egy hétig. Krakkó, Zakopane, Gdansk, Wroclaw... Millió szebb város, vagy környék van itt, de persze Ti tudjátok. 

Előzmény: 72Marcsi (2925)